Firma Smakmięs została założona w 2004r. w Jaśle.

Działalność firmy obejmuje rozbiór, produkcję oraz dystrybucję wyrobów.

Zakład posiada wdrożony system HACCP dzięki temu wyroby naszej firmy gwarantują najwyższą jakość. Zakład został w 2008r zatwierdzony do handlu na teren Unii Europejskiej.

Dystrybucję wyrobów prowadzimy przez własną sieć sklepów firmowych oraz do konkretnego klienta na terenie Podkarpacia. Nasze wyroby cechuje świeżość oraz doskonały smak. Atuty te pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie klientów ceniących tradycyjny smak polskich wędlin.

W trosce o naszych odbiorców staramy się spełniać wymagania dyktowane przez klienta. Gwarancją wysokiej jakości naszych wyrobów są sprawdzone receptury, staranna selekcja surowca do produkcji wędlin.

Obsługując naszych klientów nie ograniczamy się jedynie na dostarczaniu naszych wyrobów lecz pomagamy w organizacji ich sprzedaży oraz przez wdrażanie nowych asortymentów poprzez organizowanie promocji i degustacji.

Ciągłe doskonalenia pracowników przyczyniają się do poprawy jakości oferowanych produktów tak by nasi klienci czerpali satysfakcję z zakupionych produktów w naszej firmie.

Nasza Firma prowadzi również własną piekarnię - Jaworzanka. Wypieki z naszej piekarni są zawsze świeże, smaczne i najwyższej jakości. Bogaty asortyment pozwala zadowolić każde nawet najbardziej wybredne podniebienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Copyrights 2013 by Smakmięs. All rights reserved.

Realizacja: KampanieSEO.PL